Akcja gry Elex osadzona jest w postapokaliptycznym uniwersum, gdzie współistnieją obok siebie zaawansowana technologia oraz magia. Elex przenosi graczy na planetę Magalan, w którą wiele latek wcześniej uderzył meteoryt. Nieszczęście doprowadziła do zniszczenia prosperującej tam cywilizacji; na jej zgliszczach powstał nowy świat, zamieszkały przez potomków nielicznych ocalałych. Wraz z meteorytem na Magalan przybyło jednak garść jeszcze – tajemniczy podstawy, tytułowy elex. Służy mężczyzna do produkcji uzbrojenia natomiast stosowania magicznych umiejętności, jakkolwiek jego używanie niesie ze sobą także efekt przypadkowy – jego posiadacze pomału tracą ludzkie odczucia. Atoli o złoża surowca toczą się nieustanne walki.

Oficjalny trailer gry Elex

1 z cech bardzo użytych przez piranie jest dezintegracja na frakcje. Nie zabraknie też tego w elexsie. Mamy tutaj kleryków czy stowarzyszenie będące przeciwne częstowaniu elxsu ale stosujące go do wyrobu zaklęć magicznych. Banici osoby niczym nie ograniczone przyjmują elex nalogowo i ogólnie robią co chcą. Ostatnią frakcją znajdują albini wykorzystujący elex aż do celów naukowych i bitewnych są bezwzględni i bezlitośni. Do tej ostatniej kategorii należy nasz głowny gieroj który zdał się nawrócić i teraz zamierza walczyć o wyzwolenie świata spośród elexsu.

Możemy się o tym dowiedzieć z niemckiego gameplaya choć są owe wczesne wersję alpha owe i tak to co się rzuca w gały to bardzo słabe animacje. Pirania zawsze miała spośród tym problem jednak podczas gdy na gre z 2017 roku to jest niedopuszczalne może zostanie to jeszcze skorygowane. W trakcie przygody gracze spotykają wiele postaci niezależnych, jakie mają własną opinię o obejmującym je świecie. Część spośród nich da się nakłonić aż do towarzyszenia nam w drogi, przy czym w znanym momencie możemy wędrować lecz wciąż z jednym kompanem. Bez wątpliwości, podobnie jak w grach spośród serii Gothic i Risen, istotnym elementem Elexa wydaje się walka, zrealizowana w sposób przywodzący nieco na myśl seryjkę Dark Souls. Główny gieroj musi się zmierzyć z wieloma przeciwnikami, wśród których znajdują się powstałe w wyniku mutacji potwory, potężne machiny bojowe, bandyci oraz wojownicy wrogich frakcji. W ekwipunku protagonisty znajduje się zarówno broń biała, jak i palna, a więc między innymi miecze, karabiny laserowe czy zaawansowane zabawki do pojedynków wręcz. Nie zabrakło też rozmaitych zbroi i pancerzy.
Akcja gry osadzona jest w mrocznym, postapokaliptycznym uniwersum, gdzie współistnieją obok siebie zaawansowana technologia oraz magia. Elex przenosi graczy na planetę Magalan, w którą wiele lat wcześniej uderzył meteoryt. Katastrofa doprowadziła do zniszczenia kwitnącej tam cywilizacji; na jej zgliszczach powstał nowy świat, zaludniony przez potomków nielicznych ocalałych. Wraz z meteorytem na Magalan przybyło jednak coś jeszcze – tajemniczy pierwiastek, tytułowy elex. Służy on do produkcji uzbrojenia oraz stosowania magicznych umiejętności, ale jego używanie niesie ze sobą także efekt uboczny – jego posiadacze powoli tracą ludzkie odczucia. Mimo to o złoża surowca toczą się nieustanne walki.
W Elex przygodę rozpoczynamy jako generał Albów, zdradzony przez swoich pobratymców i pozostawiony na pastwę losu. Bohater szczęśliwie przeżywa zdradę towarzyszy i budzi się w obozie Berserkerów, nie pamiętając wydarzeń ze swojej przeszłości. Od tego momentu gracz może pokierować jego losami – przemierzając świat, wykonując zadania i wreszcie sprzymierzając się z Berserkerami, Klerykami lub Banitami. Każda ze stron konfliktu ma inny pomysł na przyszłość i próbuje zrealizować pewne plany, a w zamian za pomoc oferuje różnego rodzaju nagrody: od magii, przez niekonwencjonalną broń, aż po potężną technologię.
Do dyspozycji graczy deweloperzy oddali duży, otwarty świat, który można swobodnie eksplorować (brak tu ekranów ładowania). Jedynym ograniczeniem jest poziom naszego bohatera oraz siła wrogów, strzegących przejść do niektórych regionów postapokaliptycznego uniwersum. Terytoria te są bardzo zróżnicowane – w czasie zabawy zwiedzić można między innymi mroczne bagna, pustynie, ośnieżone góry czy zielone lasy. Oczywiście przemierzanie tak rozległego terenu i wędrowanie pomiędzy lokacjami na dłuższą metę mogłoby być męczące, dlatego też twórcy wprowadzili system szybkiej podróży w formie teleportów. Można też skorzystać z plecaka odrzutowego, który znalazł się na wyposażeniu protagonisty.
W trakcie przygody gracze spotykają wiele interesujących postaci niezależnych, mających własną opinię o otaczającym je świecie. Część z nich da się nakłonić do towarzyszenia nam w podróży, przy czym w danym momencie możemy podróżować tylko z jednym kompanem. Oczywiście, podobnie jak w grach z serii Gothic i Risen, istotnym elementem Elex jest walka. Główny bohater musi się zmierzyć z wieloma przeciwnikami, wśród których znajdują się powstałe w wyniku mutacji potwory, potężne machiny bojowe, bandyci oraz wojownicy wrogich frakcji. W ekwipunku protagonisty znajduje się zarówno broń biała, jak i palna, a więc w tym także miecze, karabiny laserowe bądź zaawansowane zabawki do pojedynków wręcz. Nie zabrakło również rozmaitych zbroi i pancerzy.
Akcja gry osadzona wydaje się w mrocznym, postapokaliptycznym przestrzeń kosmiczna, gdzie współistnieją obok siebie zaawansowana technologia oraz urok. Gra Elex przenosi graczy na planetę Magalan, w jaką wiele lat wcześniej napasł meteoryt. Katastrofa doprowadziła aż do zniszczenia kwitnącej tam cywilizacji; na jej zgliszczach powstał nowy świat, zaludniony przez potomków nielicznych ocalałych. Wraz z meteorytem na Magalan przyszło jednak coś jeszcze – tajemniczy pierwiastek, tytułowy elex. Służy on do produkcji uzbrojenia oraz stosowania magicznych umiejętności, ale jego aplikacja niesie ze sobą dodatkowo efekt uboczny – jego posiadacze powoli tracą sprawiedliwe odczucia. Mimo to o złoża surowca toczą się nieustanne walki.
Od mieczy i toporów po łuki, kusze a harpuny, ELEX oferuje jakiś z najszerszych zestawów podtrzymuje w historii RPG. Złap za shotguna, strzelbę plazmową lub miotacz ognia – istnieje broń i bieg walki dla każdego wojownika. Później znajdź kompana, przesiej frakcję i wpłyń na losy świata; w ELEX-ie każdy wybór wpływa na przyszłość Twojej gry.
Od chwili mieczy i toporów po łuki, kusze i harpuny, ELEX oferuje jeden z najszerszych zestawów broni w historii RPG. Złap w ciągu shotguna, strzelbę plazmową albo miotacz ognia – istnieje broń i styl wali dla każdego wojownika. Dalej znajdź kompana, wybierz frakcję i wpłyń na losy świata; w ELEX-ie everyman wybór wpływa na przyszłość Twojej gry.


skąd pobrać Elex pc, Elex ściągnij, Elex ściągnij na pc, Elex skąd pobrać, Elex skidrow, Elex torrent, Elex gra do pobrania, Elex do pobrania, Elex pobierz, download Elex pełna wersja pc, Elex, Elex chomikuj, Elex crack, Elex crack do pobrania, Elex demo do pobrania, pobierz Elex, Elex, Elex demo gry, Elex demo pc, Elex download pc, Elex download za darmo, Elex działająca wersja, Elex gra za darmo, Elex pełna wersja gry na pc, Elex pobierz za darmo, Elex reloaded, Elex utorrent, Elex za darmo pc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here