Po pierwsze, wcześniejszy dostęp do FIFA 18 zagwarantują sobie osoby, które będą posiadały aktywny abonament EA Access w przypadku konsoli Xbox One lub Origin Access w przypadku komputerów PC. Wówczas na boisko wybiegniemy o tydzień wcześniej, czyli 21 września (premiera FIFA 18 zaplanowana na 29 września). Zapewne będzie to dostęp do pełnej wersji gry, tyle że ograniczony czasowo, do 10 godzin rozgrywki. Wszystkie postępy nabite w ramach przedpremierowego grania przeniesiemy do kupionej FIFA 18, jeśli tylko się na to zdecydujemy. Kolejka, by zagrać samemu w demo FIFA 18, była dość spora. Jak usłyszałem pytanie obsługi o to, kto z oczekujących chciałby ją opuścić i zagrać w nową grę EA Sports na Nintendo Switch nie trzeba trwało mnie długo namawiać. Nie mówiąc o kilkunastu stanowisk ze stacjonarną odsłoną na miejscu pojawiły się 3 Switche, które nie cieszyły się przesadną popularnością. FIFA 18 zadebiutuje już we wrześniu roku tego! Na okładce gry odkryjemy najlepszego piłkarza 2016 roku kalendarzowego i zwycięzcę Ligi Macherów – Cristiano Ronaldo. EA pokazało nam pierwszy zajawka produkcji potwierdzając reklamową konwencję z Sony i oferując trzy zestawy przedpremierowe. Podczas gdy powszechnie wiadomo Kanadyjczycy mają partnertstwo z Microsoftem przez, którego na Xboxie nadchodzą specjalne karty graczy aż do Ultimate Team – Gawędy. Po raz pierwszy przeto, zobaczyliśmy w materiałach marketingowych markę Sony. Oznacza to rozciągłość kooperacji oraz przeniesienie Legend na konkurencyjną platformę? Nie należy się spodziewać pełnoprawnego zwiastuna, ale raczej krótkiego teasera zapowiadającego więcej towarów na imprezie EA Play, która odbędzie się parę dni później, bowiem pośród 10 a 12 czerwca. Slogan reklamowy gry FIFA 18, przetłumaczony na polski, brzmi „Światowa gra”. Doprawdy Electronic Arts szykowało garść związanego z Mistrzostwami Otoczenia, które będą miały pozycja już w przyszłym roku kalendarzowego w Rosji? Zobaczymy. Wszelkie wersje demo posiadają ów sam schemat. W pracowni próbnej dostajemy do presji kilka klubów, które w danym roku ściśle kooperują z Electronic Arts. Co roku dostajemy ich raz po raz więcej, dlatego w FIFA 18 należy się mieć nadzieję około 8 topowych klubów. Z pewnością znajdzie się między nich miejsce dla Bayernu Monachium, 2-3 topowych angielskich zespołów w tym Chelsea, francuskiego PSG czy klubu Szereg A. Jeśli pogłoski się potwierdzą i w bitwie pojawi się Liga Chińska, to do dyspozycji również któryś z klubów piłkarskich Państwa Środka otrzymamy.

Oficjalny trailer gry FIFA 18

Nie zabraknie oraz klubu z MLS. Formalna lista zespołów pozostaje atoli niepotwierdzona. Opisane wyżej przepływy będą mogły być nieużyte do rozgrywania pojedynczego spotykania. Zwykle w tym trybie trwanie jednego spotkania jest obcisły do 4 minut. W przypadku remisu jesteśmy automatycznie przekierowywani do rzutów karnych. Liczba dostępnych aren piłkarskich podobnie będzie ograniczona.

W czasie ładowania gry z pewnością wyświetlą się mini gry zręcznościowe takie jak slalom, trening stałych fragmentów gry etc. Nie jest wykluczone, iż znajdziemy sequel „Drogi aż do sławy” z Alexem Hunterem oraz mecz pokazowy FUT 18. I tak, zabawa trafi na sklepowe półki 29 września, co nie jest żadnym zaskoczeniem oraz w tym roku dostępna zostanie na PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation 3 i Xbox 360. Tym razem na okładkę trafił Cristiano Ronaldo i trudno się temu dziwić, ponieważ zawodnik Realu Madryt ma za sobą rewelacyjny sezon. Co więcej, ojca chwalą się, że dojrzeli dane dotyczące przyspieszenia, rytmu biegu, umiejętności oraz metodyk strzelania słynnego Portugalczyka, jakie następnie posłużyły w produkowaniu gry (ta ponownie bazuje na silniku Frostbite). Dodatkowo poinformowano, że Legendy, nie będą już na monopol platformy Xbox One. Piłkarze, którzy w realnym planecie footballu przeszli na emeryturę, dostępni będą w ząbku FUT na wszystkich gładziznach docelowych. Gra trafi aż do sprzedaży 29 września, na okładce produktu zobaczymy piłkarza Realu Madryt C. F Cristiano Ronaldo. W najpóźniejszy tytuł pogramy na PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation trzecia oraz Xbox 360. Intensyfikacja, rytm biegu, umiejętności oraz techniki strzelania bohatera okładki zostały zarejestrowane podczas sesji treningowej przez studio EA Capture w Madrycie.

Co z FIFA Mobile?

Dostarczają one autentyczne odtworzenie podobieństwa i osobowości w FIFA 18. Choć spodziewaliśmy się, że wszystko co w tym roku zeche nam EA pokazać zobaczymy dopiero na EA Play w przyszłym tygodniu, ale widać wydawca chce już teraz zacząć nęcić przyszłych graczy.

Na Facebooku EA Sports pokazała się dziś taka informacja. EA Sports opublikowało pierwszy trailer najnowszej części serii FIFA. Zgodnie z oczekiwaniami gra trafi do sprzedaży 29 września, a na okładce zagości Cristiano Ronaldo, który w sobotnim finale Ligi Mistrzów zdobył tytuł najlepszego piłkarza meczu. Wedle zapowiedzi twórców jego ruchy i technika zostały starannie odwzorowane w trakcie sesji motion capture w Madrycie. Jego zaangażowanie miało pomóc „wykonać największy skok technologiczny”, jaki kiedykolwiek zrobili twórcy. EA Sports ogłosiło, że na okładce nowej gry z serii FIFA znajdzie się Cristiano Ronaldo. Amerykanie zapowiadają, że „światowa gra będzie napędzana najlepszym na świecie”, dodając, że Portugalczyk to najlepszy strzelec w historii Realu Madryt i zwycięzca nagrody FIFA Best Player. Zdjęcie do okładki można zobaczyć tutaj. Zamawiając Edycję Ronaldo gry FIFA 18 na PlayStation 4, Xbox One lub PC fani zagrają trzy dni przed oficjalną premierą, otrzymają 20 dużych złotych paczek premium (1 tygodniowo, przez 20 kolejnych tygodni), 8 wyjątkowych strojów FIFA Ultimate Team zaprojektowanych przez wykonawców muzyki z gry oraz wypożyczenie Cristiano Ronaldo na pięć meczów FUT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here